Provozní pauza
Novinka Tip Efekt lupa
 

Samozahřívací ponožky s Turmalinem

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
180 Kč
Kód produktu 11895
Kategorie ORTÉZY A BANDÁŽE
Položka byla vyprodána...
 

Samozahřívací ponožky s Turmalinem

Samozahřívací ponožky s Turmalinem jsou speciálním léčebným produktem, který pomáhá při různých zdravotních komplikací, které se týkají zejména kloubů a svalů. Žádnou část oblečení není radno podceňovat a to platí i v případě ponožek. Speciální turmalínové ponožky pomáhají udržovat Vaši pokožku v teple a díky vlivu polodrahokamu Turmalín dokážou vytvářet teplo bez využití externí energie.
Jestliže tedy trpíte například pocitem chladu chodidel, bolestí svalů a kloubů či různými křečemi, tak právě samozahřívací ponožky s Turmalínem dokážou vytvořit během několik okamžiků výrazné teplo, které díky magnetickému poli pronikne hlouběji do těla a blahodárně tak působí na lidský organismus.
Samozřejmě od chodidel může vznikat i celá řada dalších potíží a to i na vzdálených částech těla. Především v zimě tak nepodceňujte ani výběr ponožek a preventivně zabraňte bolestem kloubů a svalů nošením speciálních samozahřívacích ponožek s turmalínem, které jsou navíc vyroben z velmi jemného a na nošení příjemného materiálu.

Bezpečnostní opatření:

1. Masážní ponožky nelze používat při vysokých teplotách těla, poruchách teplotní citlivosti, stejně jako při poškození integrity kůže.

2. Při poškození měkkých tkání se mohou ponožky použity nejdříve po uplynutí 24-48 hodin po zranění.

3. Nemají nosit masážní ponožky těhotné ženy a děti.

4. S opatrností používejte ponožky u pacientů s kardiostimulátorem a individuální citlivosti organismu na alergie.

5. Začínejte používat ponožky od 15-20 minut denně, postupně se doba nošení během 3-6 týdnů zvyšuje do 2-3hodiny 2x denně nebo možná je nosit nepřetržitě během 5-8 hodin denně.

Péče o výrobek.

Doporučuje se pouze ruční praní v teplé vodě, jejíž teplota nesmí převyšovat 45 ° C. Používejte při tom pouze přírodní mycí prostředky. Nežehlit. Nebělit. Nepoužívejte chemické čištění. Sušení provádět ve vzdálenosti od radiátorů topení a ne na přímém slunci.

Masážní ponožky jsou výrobkem vhodným pro prevenci a léčbu nemocí nejen dolních končetin, ale i celého organismu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.