Provozní pauza
 

Peelingový puf z lufy

Neohodnoceno
 

Přírodní egyptská lufa (luffa) je významným pomocníkem při důkladném mytí a prokrvení celého těla. Je používána zejména při peelingu, masáži, skvělý pomocník s bojem proti celulitidě a je vhodná do sauny.

Dostupnost Vyprodáno
89 Kč
Kód produktu MLF 408
Značka Caribbean Sun
Kategorie Lufa
Položka byla vyprodána...
 

Kompletní specifikace

Přírodní lufa masážní kulatá PUF s provázkem. Je užitečným pomocníkem při mytí, masáži a peelingu pokožky. Pokožka se přirozeně zbaví odumřelých buněk, prokrví se, proto je velmi vhodná k masáži pokožky v sauně. Používá se i k mytí těla, jemně myje pokožka a ta je pak po koupeli připravena na aplikaci další péče ve Vašich domácích lázních.

Přírodní lufa je používána v domácích lázních zejména při mytí, peelingu, masáži a je vhodná do sauny. Mytí pokožky těla tímto přírodním produktem je velmi přirozený a příjemný.

Lufa se totiž po namočení stává příjemně měkkouhladkou a mytí s přírodní lufou se tak stává výrazně komfortní a pro Vaši pokožku zdravou procedurou.

Mytí přírodní lufou je zároveň jemným peelingem pro Vaši pokožku. Přírodní lufa je velmi šetrná k pokožce, v koupelně asauně se stává naprosto nenahraditelným pomocníkem.

Velikost: 15 cm s provázkem

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.