Provozní pauza
 

Mořská houba Pacifická s provázkem 12-13 cm

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
269 Kč
Kód produktu SLY-354P
Značka Caribbean Sun
Kategorie Mořská houba
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní mořská houba žlutá pacifická o průměru 12-13cm je nejpoužívanější mořskou houbou. Tato je navíc opatřena pratickým provázkem pro zavěšení ve vaší koupelně. Je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby. Mořské přírodní houby pěkné žluté barvy, středně tvrdé jsou určené pro běžný typ pokožky. Disponuje vysoce savými vlastnostmi. Po namočení se stává příjemně hebkou. Syntetická houba se rozpouští pod vlivem agresivních látek, kdežto přírodní mořská houba nikoliv. Za dobu existence v sobě vyvinula biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky.

Pro svoji úžasnou savost, měkkost se dokonale snáší s pokožkou. Houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při čištění menších povrchových poranění.

Původ: Kalifornie

Velikost: 12-13 cm

Použití: Houba není chemicky čištěná a před prvním použitím je potřeba vyprat v teplé vodě s mýdlem. Po každém použití houbu přeperte ve vodě teplé cca 40 °C.

Balení: Houby jsou různých přírodních tvarů, každá je originál. Balené v síťce, převázané lýkem s visačkou.  

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.