Provozní pauza
Novinka Tip Efekt lupa
 

Intim houba 4-5 cm

8 hodnocení
 
Dostupnost Vyprodáno
99 Kč
Kód produktu SCS-148
Značka SPONGEAN
Kategorie Mořská houba
Položka byla vyprodána...
 

Intim menstruační mořská houba, 1ks v balení velikost 4-5 cm

Přírodní menstruační houba se od synteticky vyrobených liší obsahem minerálních sloučenin, prospěšných ženskému tělu. Dokonale se snáší s pokožkou. Její opakované používání nevysušuje vagínu a nepoškozuje tak sliznici. Předností této přírodní houby je její životnost – vydrží několik měsíců. Záleží ovšem na individuálním používání a správném čištění a údržbě. Další výhodou je velmi jemná struktura a vysoce savé vlastnosti. Po navlhčení je na omak hebká, měkká a příjemná. Velmi snadno se zavádí, netlačí a je skladná. Před prvním použití properte a proždímejte pod teplou tekoucí vodou.Tato přírodní houba neobsahuje na rozdíl od většiny tampónů žádné dioxiny, bělidla, syntetická barviva a není nijak chemicky upravována. Proto je také ekologicky velmi šetrná k životnímu prostředí. Tampony z této mořské houby lze používat nejen jako menstruační, ale také jako intimní. Je vhodná pro ženy, které nerady používají tzv. intimky. Menstruační houba je na opakované použití a zavádí se podobně jako tampon. Výměna houbičky závisí na síle krvácení. V případě, že je menstruační krvácení v prvních dnech silnější, je možné zavádět dvě tyto přírodní menstruační houby zároveň.   

Životnost této houby závisí na individuálním používání a správném čištění a údržbě. Běžně je to cca 6-12 měsíců i více. Tampony z mořské houby jsou přírodní produkty a proto se mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti. Přírodní menstruační houba je na opakované použití, proto je nutné ji správně desinfikovat, čistit a uložit. Způsobů čištění a desinfekce je několik: po vyčištění mýdlovou vodou např. propráním v desinfekčním roztoku, Peroxidu vodíku max. 3% nebo pomocí Tea Tree Oil.  

Menstruační tampón z mořské houby je hygienická pomůcka (ne zdravotní), stejně jako vložky a kalíšky. I přesto, že na evropském trhu včetně ČR proto nepotřebuje zdravotní atest naše houby mají atesty od Státního zdravotního ústavu- Praha na: Kožní snášenlivost mořské houby, chemický rozbor- vyšetření mořské houby a potvrzení od Státní inspekce ČOI.  

Přírodní houby již není možné po jejich použití z hygienických důvodů vyměňovat.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.