Provozní pauza

V ČEM SPOČÍVÁ KOUZLO PŘÍRODNÍ KOSMETIKY?

V čem spočívá kouzlo přírodní kosmetiky?

Chcete vhodně pečovat o svoje vlasy, pleť a tělo? Hledáte vhodné prostředky, které splňují účel a obsahují minimum chemických látek? V dnešní době je stále více oblíbená přírodní kosmetika. Proto se pojďte podívat na její účinky a proč je tak užitečná.

Rádi pečujete o svoje vlasy, tělo a pleť? Chcete si dopřát jen to nejlepší? Právě v tomto směru vám může ulahodit přírodní kosmetika vhodná pro muže, ženy i děti. V čem tedy spočívá její oblíbenost?

Denně jsou naše tělo, vlasy i pokožka vystavovány vnějším vlivům, nečistotám a také stresu. To vše se okamžitě podepisuje na zdraví i kvalitě vlasů a kůže. Proto si obojí zaslouží kvalitní a odlehčenou kosmetiku s minimem chemických látek, které nezůstávají pouze na vlasech a kůži.

Pokožka je natolik všestranná, že vše, co použijete, se okamžitě vstřebává a dostává také do krevního oběhu. Běžná kosmetika obsahuje řadu chemických a syntetických látek, takže si umíte živě představit, co všechno si tímto způsobem vpustíme do těla.

Přírodní kosmetika však působí na čistě přírodní bázi, a i přes absenci chemických, syntetických a dalších podpůrných látek dokáže kvalitně pečovat o naše vlasy a kůži a udržet je v plné kráse a zdraví.

 

Obsahem jsou čistě látky přírodního charakteru jako například:

 

  • extrakty z rostlin
  • rostlinné oleje
  • voda z květin
  • esenciální oleje

 

Takže jak vidíte žádná parfemace, chemie, látky ropného charakteru ani barviva. Přírodní kosmetika tyto látky obsahovat nesmí, a kromě toho ani konzervační látky, geneticky modifikované suroviny, UV filtry a podobně. Nesmí být ani testována na zvířatech.

Tak jako u běžné kosmetiky, tak i u této si můžete vybrat různé šampony, sprchovací gely, mýdla, pleťové krémy, tělová mléka a podobně.

Pokud máte obavy, jestli kosmetické přípravky, které nakupujete, jsou opravdu přírodní a zajímá vás také česká přírodní kosmetika, tak jejich kvalitu a pravost poznáte dle certifikátů.

Certifikáty jsou zárukou, že na výrobu kosmetiky byly použité pouze ekologické produkty, které byly pečlivě kontrolované a vše splňuje veškeré normy a pravidla. Takové výrobky jsou označené např. certifikáty:

 

  • NaTrue, BDIH, ECOCERT, Soil Association, Vegan

 Požadovanou certifikaci splňují například výrobky z řad přírodní kosmetiky Natura Siberica, Nobilis Tilia, Atok, Palacio a mnohé další.

 Produkty přírodní kosmetiky se od té běžné liší také tím, že jsou mnohem hustší a tolik nepění. Nástup účinků je pomalejší, ale za to efektivnější

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.