Provozní pauza

Přírodní mořská houba

 

homespa-clanokHOUBA-1Během této procedury pokožka absorbuje přírodní minerály, které mořská houba, lufa a pemza obsahuje. Následně je připravena na další péči ve vašich domácích lázních. Mořská houba na mytí těla a lufa disponují dokonalou savostí aměkkostí, proto se skvěle snáší s pokožkou. Tyto přírodní produkty jsou pečlivě vybírány.  Pocházejí z Jadranu, Karibiku,Egypta, Mexického zálivu 

Mořská houba má široké pole použití od osobní hygieny jako je mytí těla, saunování, masáže, odličování až po dekorativní účely.

Přírodní mořská houba na mytí těla, saunování a odličování disponuje vysokou savostí. Po namočení se stává příjemně hebkou. Mořská houba obsahuje biologické látky, které mají antivirové, dezinfekční a antiseptické účinky. Pro svoji úžasnou savost a měkkost se mořská houba dokonale snáší s pokožkou. Pro tyto vlastnosti si přírodní mořské houby získávají stále větší oblibu. I v této oblasti totiž člověk zjišťuje, že návrat k přírodě přináší řadu výhod. Ty nejkvalitnější mořské houby se vyznačují velmi jemnou strukturou, přírodní barvou a hlavně delší životnosti než syntetické houby.

Mořské houby na mytí obsahují velké množství jódu, který se velmi přirozeně vstřebává přes pokožku. Posiluje tak funkce štítné žlázy, působí antibakteriálně, předchází zvyšování cholesterolu v krvi a brání rozvoji arteriosklerózy.

Přírodní mořská houba-homespaMořská houba výrazně podporuje a zrychluje hojení nejrůznějších jizev. Jak se ukázalo, mořská houba a její jód má účinkyantiseptické, antibakteriální a desinfekční.
Mořská houba je vhodná k léčení strií - masáž napomáhá vyhlazení strií.
Desinfekční účinky mořské houby (antiseptikum) příznivě působí při čištění a léčení menších povrchových poranění.

Jaká houba je nejlepší pro osobní hygienu?

Luxury - je to nejlepší co si můžete ve své koupelně představit. Její hebkost a načechranost společně s extrémní sací schopnosti je to co dokážete docenit jen při jejím použití. Je to houba vysoké užitné hodnoty a garance spokojenosti. Tyto vyjmečné vlastnosti se odrážení i na její ceně. Každá houba je označena datem a místem vylovení. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Mořská vlna - je to skvělá houba výborných vlastností a kvality. Její hebkost a načechranost společně s extrémní sací schopností je to, co dokážete docenit jen při jejím použití. Je to houba vysoké užitné hodnoty a garance spokojenosti. Tyto vyjmečné vlastnosti se odrážení i na její ceně. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Pacifická -je nejpoužívanější mořskou houbou. Je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby. Pacifická houba najde využití v mnoha oblastech jako je osobní hygiena, mytí těla, saunování a masáže, kosmetika, odličování. Kvalita a cenová dostupnost z této houby dělají nejprodávanější druh. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Karibská -tento druh se hodí jak pro osobní hygienu- mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení. Desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při hojení menších povrchových poranění. Lze ji použít také v domáctnosti- k mytí předmětů a zařízení, ošetřování nábytku, čištění oděvů, octem nasáklá mořská houba výborně pohlcuje nepříjemné kuchyňské, cigaretové a jiné pachy.

Jaká houba je nejlepší na péči o pleť?
Silk kosmetická - je to vetšinou houba menších rozměrů s mnoha póry a pevnější struktury, proto se výborně pro čištění pleti, odličování a další v oblasti kosmetiky. Skvělé vlastnosti a opakovaná možnost použití jsou největší přednosti houby. Houba nepřijímá pachy ani barvy po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Jaká houba je nejlepší na péči o problémovou pleť?

Hnědá minerální - tento druh je novinkou. Přírodní minerální houby disponují vysokým obsahem minerálů, solí, přírodního barviva a jodu, který vyznamě pomáhá při léčení problémových typů pokožky. Po vylovení je houba zbavena vápenaté schánky a opatrně čištěna pro zachování maximálního množtví minerálů. Houba tmavé až čokoládové barvy je zarukou přírodního produktu s vysokou užitnou hodnotou.

Využijte léčivých vlastností přírodní mořské houby!
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.