Provozní pauza

Oddalte příznaky stáří s křemelinou

  • Oddalte příznaky stáří s křemelinou

Trápí vás slábnutí kostí a kloubů, kornatění cév a tepen, srdeční slabost, špatný stav pokožky, vlasů, zubů, dásní či nehtů nebo jiné neduhy typické pro stárnutí organismu?

Tento proces sice samozřejmě nelze zcela zvrátit – avšak můžete jej výrazně zpomalit a ještě si dlouho užívat tělo kypící silou, energií a zdravím. Pomoc může být přitom až směšně jednoduchá. Stačí, když objevíte zázrak jménem křemelina…

Říkáte, že tento pojem už znáte a není to žádný nový objev? Pravda. Křemelina se odedávna používá v mnoha oborech – například ve stavebnictví, zemědělství či průmyslu. Avšak teprve nyní jsou postupně odhalovány také její úchvatné účinky na lidské zdraví.

  • Jen málokterá křemelina se skutečně hodí pro konzumaci

Samozřejmě, věc není tak jednoduchá, jak se zdá – a vyjídáním křemeliny z filtrů nebo izolačních materiálů byste svému tělu jistě neprospěli. Pouze velmi malé procento z mnoha tisíc druhů křemeliny lze totiž používat jako stravovací doplněk pro lidi.

Jedná se o sladkovodní křemeliny bez příměsí a odpadních látek, v čistě přírodním stavu a ideálně složené z jediného druhu řasy (křemelina je v podstatě látka tvořená zkamenělými schránkami jednobuněčných řas, tzv. rozsivek).

  • V čem tkví účinnost křemeliny?

Pozitivní vliv křemeliny na lidské zdraví způsobují především dva faktory. Prvním faktorem je samotná fyzická podoba částeček, z nichž se křemelina skládá. Ta zajišťuje, že křemelina mechanicky čistí a detoxikuje trávicí trakt od bakterií, parazitů, plísní, hub, odpadních látek, nánosů hlenu a dalšího nežádoucího obsahu.

Čistá střeva se pak projevují nejen vynikajícím zažíváním, ale také zlepšením celkové imunity, zvýšením energie a podobně.

Další účinnou látkou je křemík, jehož obsah je v křemelině vysoký. Křemík je pak skutečně omlazujícím prvkem, neboť blahodárně působí na celý pohybový aparát těla i na kvalitu chrupu, vlasů, pleti, nehtů a také na zdraví cév, srdce a nervového systému

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.