Provozní pauza

Homespa - to je krása, zdraví, relaxace

Máte rádi rozkoš a vážíte si svého zdraví? V tom případě jste ve správný čas na správném místě. Je to vážně slast relaxovat v pohodlíčku příjemného domova, prožívat blaho třeba ve sprše, v sauně, či koupel is přírodními produkty, které výsostně pečují nejen o celé tělo, pleť, vlasy, zuby, ale také něžně hýčkají vaši duši. Jde jen a jen o vaši spokojenost! Směle se oddejte vzrušujícím požitkům.

V dnešní  bláznivé době, kdy nám povinnosti často přerůstají přes hlavu, touží snad každý ukořistit si pár chvil pro sebe, cítit se jako královna či král. Je přeci tak důležité umět si navodit pocit pohody a mít možnost patřičně se věnovat všemu, co na nás je i není vidět! Nebuďte k sobě skoupí, rozmazujte se, dopřejte si zasloužený odpočinek a péči, objevte tajemství skutečných hodnot vaší existence… Například se šumivými koulemi s překvapením se stoprocentně nudit nebudete. Tedy alespoň ne ve vaně. Máme na mysli, samozřejmě, luxusní balistiky do koupele.  A už jste zkusili, jaké zázraky s vaší unavenou myslí dokáže božská vůně vanilky, medu, levandule, růže či aloe vera? Skutečné divy dělají také olivy, bambucké máslo, granátové jablko, rakytník a sůl z mrtvého moře. Znalci už dávno odhalili rovněž mocné účinky mořských hub, bahenních, rašelinových či čokoládových spa zábalů a stranou pozornosti nezůstávají ani masážní lávové kameny v krásném dárkovém balení.

Spa1

Všednost není zase tak zajímavá, ale lze ji naštěstí zpestřit vším, co zajímavé je, včetně přírodní kosmetiky. Pro denní potřebu si dovolujeme nabídnout krásně voňavá mýdla (ručně vyráběná tak, aby si uchovala všechny výživné látky, minerály a vitamíny), krémy, másla, oleje, peelingy, pleťové masky, gely a další všemožné úžasnosti pro hydrataci a zdraví. Ke zdravému životnímu stylu a výživě  přispíváme  kávou, čaji, sušenými plody, „potravou  bohů“ - chia semínky, ořechy, panenskými oleji a dalšími pochoutkami.

Náš cenný sortiment budeme i nadále rozšiřovat. V HomeSpa naleznete desítky maličkostí, které vám zpříjemní život. Vždyť velké věci stojí na těch malých, to se ví. Dovedete si vůbec představit, jak vám dokážeme prozářit každý den i noc? Pro lepší komunikaci s vámi opět zprovozňujeme naší facebookovou stránku a postupně vám budeme představovat jednotlivé produkty, které u nás můžete zakoupit.

Nezdráhejte se užít si kouzelných ohňostrojů na vaši počest (v podobě nákupů u nás), vstoupit do světa zdraví a fantazie, ochutnat působení toho, co tak blahodárně ovlivňuje váš celkový osobní rozvoj a podporuje vaši krásu. V tomto oboru se vyznáme a věříme, že s našimi službami budete spokojeni a zpětná vazba na sebe nenechá dlouho čekat. Proč? Protože e-shopů je mnoho, avšak produktů, které jsou užitečné, nápadité a přitom kvalitní skoro až neuvěřitelně, naopak jako šafránu. Chtít to, co je vzácné a nejlepší, není hřích. Přejeme si podněcovat vaši radost a inspirovat vás, opravdu se na vás těšíme!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.